Lista produktów według marki AFIRMAX

PANELE WINYLOWE IDEALNEDO POKOJU Z ANEKSEM KUCHENNYM

Winylowe panele podłogowe Afirmax ze względu na swoje właściwości świetnie sprawdzą się na otwartych przestrzeniach. Podłoga w salonie połączonym z kuchnią – tam gdzie bije serce każdego domu – musi przetrwać niejedno, a mineralny rdzeń w naszych podłogach to gwarancja trwałości i odporności na wiele lat!

Mniej
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Bradford 4mm

AFIRMAX
CBC 41122
88,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 5,00   |   oddane głosy: 3
Panele winylowe Afirmax Dąb Bardford stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dab Calvia 4mm

AFIRMAX
CBC 41602
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 4,29   |   oddane głosy: 7
Panele winylowe Afirmax Dąb Calvia stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Cornwall 4mm

AFIRMAX
CBC 41622
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 5,00   |   oddane głosy: 2
Panele winylowe Afirmax Dąb Cornwal stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Goldberg 4mm

AFIRMAX
CBC 41612
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 5,00   |   oddane głosy: 2
Panele winylowe Afirmax Dąb Goldberg stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Jersey 4mm

AFIRMAX
CBC 41102
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 4,60   |   oddane głosy: 5
Panele winylowe Afirmax Dąb Jersey stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Monument 4mm

AFIRMAX
CBC 41582
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 4,57   |   oddane głosy: 7
Panele winylowe Afirmax Dąb Monument stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Newport 4mm

AFIRMAX
CBC 41592
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 4,20   |   oddane głosy: 5
Panele winylowe Afirmax Dąb Newport stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Rossport 4mm

AFIRMAX
CBC 41632
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 3,89   |   oddane głosy: 9
Panele winylowe Afirmax Dąb Rossport stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Scandinavian 4mm

AFIRMAX
CBC 41022
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 5,00   |   oddane głosy: 6
Panele winylowe Afirmax Dąb Scandinavian stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Dąb Vermont 4mm

AFIRMAX
CBC 41072
89,50 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 4,75   |   oddane głosy: 4
Panele winylowe Afirmax Dąb Vermont stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Podłogi winylowe

Podłoga winylowa Afirmax Sendai Concrete

AFIRMAX
5905167839324
119,95 zł m2
Gwiazdki
średnia ocen: 4,00   |   oddane głosy: 5
Panele winylowe Afirmax Sendai Contrete stworzone zostały przez godną zaufania, polską markę produktów podłogowych wysokiej jakości. Są bardzo efektywnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe, idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu ze względu na trwałość.
Produkt dodany do porównywarki.
Produkt dodany do ulubionych