Quick-Step kolekcja Impressive


Quick-Step Kolekcja Impressive - Podłogi o Wyjątkowej Wytrzymałości 

Quick-Step Impressive Ultra to kolekcja podłóg laminowanych w średnim rozmiarze o wyjątkowej grubości i wytrzymałości oraz niespotykanie naturalnym wyglądzie i fakturze. Dzięki unikalnej hydrofobowej powłoce „HydroSeal”, podłogi Impressive Ultra są nie tylko piękne, lecz także charakteryzują się lepszą wodoszczelnością niż jakiekolwiek inne produkty.

? Impressive - Wytrzymałość i Estetyka ?

Podłogi Quick-Step z technologią Scratch Guard charakteryzują się nawet dziesięciokrotnie większą odpornością na zarysowania niż podłogi bez niej. Firma Quick-Step opracowała zatrzaskowy system do montażu Uniclic, który dziś jest standardowym systemem stosowanym przy instalacji podłóg. Ten rewolucyjny i opatentowany system zatrzaskowy pozwoli Ci połączyć deski podłogowe bez najmniejszego wysiłku.

? Wodoodporne i Łatwe w Pielęgnacji Panele z Kolekcji Impressive ?

Dzięki wodoodpornym właściwościom tych podłóg pielęgnacja jeszcze nigdy nie była taka łatwa. Powierzchnia pokryta w całości uszczelniającą powłoką to także kompleksowa ochrona przed bakteriami, brudem, a nawet rozlanymi płynami. Aby uzyskać higienicznie czystą powierzchnię, wystarczy przetrzeć podłogę wilgotną ściereczką. Dzięki tym właściwościom podłogi laminowane idealne nadają się do kuchni i korytarza. Są również doskonałym rozwiązaniem do Twojej łazienki.

? Naturalne i Realistyczne Panele z Kolekcji Impressive ?

Panele podłogowe z kolekcji Impressive to wyjątkowo naturalne podłogi pod względem wyglądu i faktury. Słoje drewna zostały doskonale odzwierciedlone nawet w szczelinach podłogi. Odkryj naturalność i wyrafinowanie podłóg Quick-Step Impressive i ciesz się niezwykłym komfortem użytkowania.

Produkt dodany do porównywarki.
Produkt dodany do ulubionych