Klej montażowy
Mocny klej polimerowy
Klej montażowy
Mocny klej polimerowy

Klej Montażowy uniwersalny MOCNY do listew PIT-BULL

POLIMERBL
34,00 zł
Wysyłka 24godz.

Klej montażowy PIT BULL Biały 290ml - trzyma mocno, klei wszystko!

Idealny do montażu listew przypodłogowych i innych elementów wykończeniowych

Klej Montażowy uniwersalny MOCNY do listew PIT-BULL 5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2

Opis

Klej montażowy polimerowy biały 290ml.


Szukasz skutecznego sposobu na montaż listew przypodłogowych? Potrzebujesz kleju, który utrzyma je na swoim miejscu, niezależnie od wilgotności i warunków atmosferycznych? Oto PIT BULL GLUE - klej montażowy, który spełni Twoje oczekiwania!

Klej PIT BULL:

  • KLEJ ELASTYCZNY
  • KLEI WSZYSTKO
  • TRZYMA NATYCHMIAST
  • SIŁA PIDBULLA

Hetman PIT BULL GLUE to uniwersalny klej montażowy na bazie polimeru hybrydowego (poliuretan modyfikowany silanem) charakteryzujący się dużą siłą klejenia wstępnego. Doskonale przyczepny do wszelkich podłoży budowlanych nawet na wilgotnych powierzchniach. Bezwonny, nie zawiera rozpuszczalników, izocyjanianów i siilkonów. Niewrażliwy na działanie wielu chemikaliów. Doskonała przyczepność wstępna pozwala na mocowanie bez podbierania klejonych elementów. Spoinę po utwardzeniu można przemalować (również farbami wodnymi). Połączenie jest trwałe, całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Odporność termiczna (utwardzonego produktu): -40oC do +90oC Temperatura aplikacji (stosowania): +5oC do +35oC. Czas obróbki: ok. 6 minut. Chwyt początkowy na powierzchni poziomej: 500 km/m2. Chwyt początkowy na powierzchni pianowej: 125 kg/m2.


Zastosowanie:
Uszczelnienia ogólnobudowlane wewnątrz pomieszczeń. Klejenie drobnych elementów wykończeniowych. W szczególności uszczelnienia połączeń parapetów, półek, ram, sztukaterii i tym podobnych dekoracji, kasetonów, rozet, listew wykończeniowychlistew przypodłogowych, płytek, paneli, kasetonów reklamowych, witryn. Uszczelnia w połączeniu z metalami lub stalą. np. elementy aluminiowe, emaliowane, ocynkowane, lakierowane.

Właściwości:
Nieagresywny i prawie bezwonny. Wysoka przezroczystość (Chronić przed nadmierną ekspozycją na UV). Zachowuje trwałą elastyczność. Bardzo dobra przyczepność bez podkładu do większości podłoży budowlanych, gładkich, i porowatych, suchych i wilgotnych, chłonnych i niechłonnych, w pionie i poziomie. Znikomy skurcz - nie tworzy szkodliwych naprężeń. Bez silikonu, rozpuszczalników.

Sposób użycia:
Podłoże powinno być czyste, nośne i odtłuszczone. Wyciskać przy temperaturze otoczenia od +5 stopni do +40 st.. Czas schnięcia ok. 2-3 mm / 24 H. 


Klejenie: 
Klej nanieść punktowo lub pasmami na przyklejany materiał, powierzchnię złączyć silnie i docisnąć. Ostateczną wytrzymałość spoina osiąga w zależności od grubości nanoszonego materiału i panujących warunków od 1 do 7dni. Ułożenie przyklejonego materiału można poprawić tylko przesuwając (bez odklejania) złączonych powierzchni.

Szczegóły produktu

Komentarze (0)

Brak opini

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Przesyłka kurierska Przesyłka kurierska 15,99 zł
Przesyłka kurierska DPD 250cm Przesyłka kurierska DPD 250cm 19,00 zł
Gremont Gremont Za darmo!
Produkt dodany do porównywarki.
Produkt dodany do ulubionych