Autor: gremont pl

 
Sortuj według:
 • Podstawy Podłogowe: Jak wybrać odpowiedni Podkład Pod Panele?
  Podstawy Podłogowe: Jak wybrać odpowiedni Podkład Pod Panele?
  1787 Wyświetlenia

  Wybór odpowiedniego podkładu pod panele to kluczowy element, który decyduje o długowieczności i komforcie użytkowania podłogi. To nie jest prosty dodatek, ale fundament sukcesu Twojej podłogi.

  Czytaj więcej
 • Jak prawidłowo ułożyć podkład z pianki pod panele?
  Jak prawidłowo ułożyć podkład z pianki pod panele?
  1396 Wyświetlenia

  Planujesz montaż paneli podłogowych? Zanim zaczniesz, musisz wiedzieć, jak ważne jest właściwe przygotowanie podłoża. Dobrze dobrany podkład podłogowy pod panele to klucz do trwałości i komfortu twojej nowej podłogi.

  Czytaj więcej
 • Co położyć na podłogę w sypialni? – Wybieramy idealne rozwiązanie
  Co położyć na podłogę w sypialni? – Wybieramy idealne rozwiązanie
  1507 Wyświetlenia

  Co położyć na podłogę w sypialni? – Wybieramy idealne rozwiązanie Wybór podłogi do sypialni może być niełatwym zadaniem. Każda opcja ma swoje unikalne zalety, ale również pewne ograniczenia. W tym artykule pomożemy Ci zdecydować, co położyć na podłogę w sypialni, aby służyło Ci przez lata i wpasowało się w Twoje wnętrze.

  Czytaj więcej
 • Jakie są rodzaje podkładów pod panele?
  Jakie są rodzaje podkładów pod panele?
  1033 Wyświetlenia

  Wybór konkretnego rodzaju podłogi do mieszkania lub domu to jedna z najważniejszych decyzji remontowych, jakie należy podjąć. Decydując się na panele, domownikom zależy nie tylko na tym, by ułożona podłoga była atrakcyjna wizualnie, lecz przede wszystkim wytrzymała i stabilnie utrzymywała się na swoim miejscu.

  Czytaj więcej
 • Kiedy najlepiej zamontować panele podłogowe?
  Kiedy najlepiej zamontować panele podłogowe?
  2531 Wyświetlenia

  Kiedy najlepiej zamontować panele podłogowe - przed czy po malowaniu ścian i wykończeniu wnętrza? Przy remoncie lub wykańczaniu wnętrza, jednym z najczęściej zadawanych pytań przez klientów jest, kiedy najlepiej zamontować panele podłogowe - przed czy po malowaniu ścian i wykończeniu wnętrza? To ważne pytanie, ponieważ montaż podłogi w niewłaściwym momencie może spowodować zniszczenie drewnianej powierzchni.

  Czytaj więcej
 • Czym jest listwa przypodłogowa i w jakim celu się jej używa?
  Czym jest listwa przypodłogowa i w jakim celu się jej używa?
  1508 Wyświetlenia

  Listwa przypodłogowa, inaczej też cokół, jest to element montowany u dołu ścian, służący głównie dekoracji i schowaniu miejsca łączenia ściany z podłogą, ale nie tylko. Chroni on ściany przed uszkodzeniami, które mogłyby powstać na skutek na przykład uderzeń, ale również zapobiega zbieraniu się brudu w szczelinach powstałych podczas łączenia paneli ze ścianą. Cokoły wykonuje się z drewna, płytek ceramicznych, plastiku, płyt MDF, płyt PCV, polistyrenu, listwy ożebrowanej lub metalu.

  Czytaj więcej
 • Na co zwrócić uwagę przy montażu listew przypodłogowych?
  Na co zwrócić uwagę przy montażu listew przypodłogowych?
  1817 Wyświetlenia

  Listwy przypodłogowe mogą być zwieńczeniem podłóg z różnych materiałów. Doskonale pasują zarówno do drewnianych desek, paneli PVC, paneli laminowanych, jak również płytek gresowych. Wnętrza z podłogą wykończoną listwami zdają się być pełniejsze, a one same nadają prawdziwie estetycznego wyglądu.

  Czytaj więcej
 • Jakimi panelami warto wykończyć podłogi w domu?
  Jakimi panelami warto wykończyć podłogi w domu?
  1804 Wyświetlenia

  Skutecznym sposobem na efektowne wykończenie podłóg w domu jest sięgnięcie po panele wykonane z dobrej jakości desek, które odznaczają się wysokimi walorami użytkowymi i estetycznymi. Na szczególną uwagę zasługują najnowsze produkty firmy Swiss Krono, czyli panele podłogowe Blackpool. Do wyboru są różne rysunki słojów, rozmaite warianty kolorystyczne. Nowa kolekcja urzeka unikalnym wzornictwem, pozwalając na stworzenie oryginalnej aranżacji. Układanie paneli podłogowych nie jest niczym...

  Czytaj więcej
 • Jasna podłoga we wnętrzu. Kiedy warto ją wybrać?
  Jasna podłoga we wnętrzu. Kiedy warto ją wybrać?
  3334 Wyświetlenia

  Kolorystyka ma istotne znaczenie kiedy wybieramy dodatki do wnętrza. W ostatnim czasie popularnością cieszą się jasne panele podłogowe, które optycznie rozjaśniają przestrzeń i powiększają ją, dzięki naturalnemu odbijaniu promieni słonecznych na podłodze. Jeśli zastanawiasz się czy w twoim mieszkaniu sprawdzi się jasna podłoga - sprawdź wskazówki aranżacyjne i dowiedz się kiedy warto ją wybrać.

  Czytaj więcej
 • Listwy przypodłogowe Verona - niebanalne wykończenie podłogi.
  Listwy przypodłogowe Verona - niebanalne wykończenie podłogi.
  2992 Wyświetlenia

  Remont bardzo często wiąże się z wymianą pokrycia podłogi. Stare listwy przypodłogowe nie pasują już do nowych desek, parkietu czy paneli. Szukając idealnie wyglądających wykończeń, natrafimy na wiele różnych rozwiązań. Należy dokładnie się im przyjrzeć, by wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

  Czytaj więcej
 • Czego unikać przy wyborze podkładów nad ogrzewanie podłogowe?
  Czego unikać przy wyborze podkładów nad ogrzewanie podłogowe?
  3589 Wyświetlenia

  Ogrzewanie podłogowe zwiększa komfort domowników i jest świetnym rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić na ogrzewaniu całego domu. Instalowanie takiego systemu wymaga jednak wiedzy i użycia odpowiednich materiałów, które jednocześnie zabezpieczą podłogę przed zniszczeniami i zagwarantują prawidłową przewodność ciepła. 

  Czytaj więcej
 • Jak dbać o podłogę z paneli?
  Jak dbać o podłogę z paneli?
  1792 Wyświetlenia

  Wybór odpowiedniego pokrycia podłogi nie jest prosty, biorąc pod uwagę fakt, jak wiele rozwiązań dostępnych jest na rynku. Jednak od wielu lat ogromną popularnością cieszą się panele. Takie rozwiązanie jest nie tylko stosunkowo niedrogie, ale również pozwala na wykończenie wnętrza w nowoczesny i estetyczny sposób. Jednak aby panele zachowały swój wygląd jak najdłuższej, należy je  odpowiednio pielęgnować. Mowa tutaj przede wszystkim o ich myciu odpowiednimi środkami, a także o właściwej...

  Czytaj więcej
12>|
Showing 1 to 12 of 14 (2 Pages)
Produkt dodany do porównywarki.
Produkt dodany do ulubionych